Atribuită Cumpărare directă

SSD (Solid State Drive) Samsung 860 EVO, 1 TB (1TB) 2.5", SATA 3 (MZ-76E1T0B/EU)

Număr anunț
DA25480952
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.896 RON
Valoare atribuită
4.896 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.896 RON

din 4.896 RON estimat