Atribuită Cumpărare directă

1. personal contractual: 375 lei/luna, 2. personal care efectueaza activitati in folosul comunitatii: 375 lei/trimestru, 3. instruire + autorizare anuala fochist: 600 lei/an, 4. verificari negativari p.p. si eliberare certificat P.R.A.M.: 600 lei/an Baza legală: Legea nr.307 din 2006 privind apărarea împotriva incendiilor (art.27), Legea nr.319 din 2006 act. a securitatii si sanatatii in munca (art.15)

Număr anunț
DA25440132
Autoritate contractantă
COMUNA OANCEA (CUI 3126420)
Furnizor / câștigător
WorkForce sAFETY (CUI 41593215)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat