Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ CONSUMABILE MEDICALE MĂNUSI DE UNICĂ FOLOSINȚĂ CONFORM SOLICITARE OFERTĂ NR.2563292 DIN 08.04.2020. PRODUSELE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE DIN PREZENTA ACHIZIŢIE ,SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚIE TEHNICĂ ANEXA NR.1 LA NR.2561816 DIN 08.04.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA TRANSMISĂ CU NR.FN ÎN DATA DE 09.04.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563293 DIN 09.04.2020 . PRODUSELE, VOR ASIGURA APROVIZIONAREA CU NECESARUL DE CONSUMABILE MEDICALE, ÎN VEDEREA STABILIRII MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREVENIREA ȘI PROTECȚIA PERSONALULUI UNITĂȚII ÎN CONTEXTUL RĂSPÂNDIRII INFECȚIEI CU CORONAVIRUS - nCov.
- Număr anunț
- DA25456416
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI 22816329)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285 RON
- Valoare atribuită
- 285 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.