Atribuită Cumpărare directă

Pipeta Eppendorf Research Plus monocanal de 10ul, 200ul, 1000ul si 5000ul

Număr anunț
DA25440888
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38437000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.939,20 RON
Valoare atribuită
13.939,20 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.939,20 RON

din 13.939,20 RON estimat