Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare servicii internet banda garantata, full duplex si simetrica, conectare pe infrastructura d... mai departee Fibra Optica, IP public fix, internet garantat 300 si acces in reteaua nationala DIGI in 1Gbps in HQ ,Serviciile de internet sunt asigurate 24 de ore pe zi, 7 zile pe saptamana, 365 de zile pe an iar disponibilitatea garantata a serviciului este de 99,5% din durata contractului. Asistenţa tehnică va fi gratuită pentru orice probleme legate de funcţionarea reţelei la nivel de IP şi a legăturii internet pe perioada desfăşurării contractului Abonament lunar 760 lei/luna + TVA
- Număr anunț
- DA25451532
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.080 RON
- Valoare atribuită
- 6.080 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.