Atribuită
Cumpărare directă
placa rigips 12.5x2600x1200 GKB alb=300buc x 19.75lei/buc surub 3.5x35=27cut x 32.80lei/cut diblu met 6x40 cu pana = 13cut x 58.90lei/cut ipsos kit imbinare rigips 25kg Knauf = 25buc x 52.60lei/buc banda rigips 90m = 27buc x 11.77lei/buc tija rigips cu ochi 250mm = 500buc x 0.38lei/buc prelungitor tija = 800buc x 0.69lei/buc
- Număr anunț
- DA25444505
- Autoritate contractantă
- SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
- Furnizor / câștigător
- ALEF-IMPEX SRL (CUI 11425554)
- Cod CPV
- 44334000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.951,09 RON
- Valoare atribuită
- 9.951,09 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.