Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Sapun lichid 5L, diverse arome, Erix bidon 1 Alcool sanitar 500ml 70% Saniblue buc 6 Prosop hartie alba, 2straturi, 100m (21282) rola 4 Saci menajeri 50/70, 35L, 20buc/set, rezistenti HD-LD (WNS-2207) set 5 Lavete uscate, 38x32cm, 3buc/set (5201) set 2 Burete vase mic, cu canelura buc 5 Detergent vase 1L, cu pompita, Sano Spark buc 2 Prosoape in "V", hartie alba, 2straturi, 150buc/set, Office-Products (22047211-14) set 25
- Număr anunț
- DA25479505
- Autoritate contractantă
- Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 237,46 RON
- Valoare atribuită
- 237,46 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.