Atribuită
Cumpărare directă
Masca textila, 3 pliuri, 2 straturi, cu elastic, Material de baza 100% polipropilena certificat OECOTEX Snur elastic 65% poliamida si 35% elastan Dimensiuni 17.5/10 cm Instructiuni de curatare: Spalare la 60 grade Calcare la 110 grade Acest produs nu înlocuieşte o masca medicală cu filtre speciale integrate! Acest produs nu este un dispozitiv medical!
- Număr anunț
- DA25455104
- Autoritate contractantă
- COMUNA PRUNDENI (CUI 2573934)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672 RON
- Valoare atribuită
- 672 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.