Atribuită
Cumpărare directă
SACI MENAJ 35L (15) ULTRAREZ LDPE 100 SACI MENAJ 60L (10) ULTRAREZ LDPE 300 SACI MENAJ 120L (10) ULTRA LDPE 500 SACI MENAJ 240L (10) LDPE 400 conform oferta nr. KLAUS1894/10.04.2020 anexa a notei nr. 16944/10.04.2020 aprobata de conducatorul autoritatii contractante.
- Număr anunț
- DA25468432
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.