Atribuită
Cumpărare directă
2 buc HK Audio Linear 3 112 XA – boxa activa fullrange, cu o putere continuă de 600W / 1200W max și DSP cu 4 preseturi de EQ. cabinet multifuncțional utilizabil și ca monitor de scenă, unghi 33° SPL maxim de vârf: 135 dB (@ 10% THD) Răspuns în fecvență: 65 Hz - 18 kHz (+/- 3 dB) 58 Hz – 18 kHz (-10 dB) difuzor joase/medii: 1 x 12" conexiuni intrare: 2 x intrări XLR combo, 1 x stereo RCA conexiuni ieșire: 2 x XLR Thru balansat, 1 x Mix preseturi DSP cu 2 comutatoare de EQ: Bass Boost/Flat & Flat/Contour garantie 24 luni CONFORM ANUNTULUI PUBLICITAR NR. ADV1137506 SI A CAIETULUI DE SARCINI NR. 1273/23.03.2020.
- Număr anunț
- DA25477578
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY (CUI 2491141)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32342412-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.610 RON
- Valoare atribuită
- 5.610 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.