Atribuită Cumpărare directă

Flacon Epson 103 EcoTank, Negru Flacon Epson 103 EcoTank, Magenta Flacon Epson 103 EcoTank, Cyan Flacon Epson 103 EcoTank, Yellow

Număr anunț
DA25452845
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,32 RON
Valoare atribuită
292,32 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,32 RON

din 292,32 RON estimat