Atribuită Cumpărare directă

Ace cu gamalie, 50g/cutie cutie 100 Capse 24/6, 1000 buc/cutie cutie 100 Pioneze pt panouri de pluta, cu maner, 40buc/cutie cutie 1 Agenda Herlitz A5 datata, 352 pagini, h.alba, coperta buretata buc 50 Agrafe metal, 28mm, 100buc/cutie cutie 100 Bon de consum A5FV, carnet 100file, 60g/mp, 14-3-4/aA 1/2At2 carnet 15 Biblioraft A4 75mm, plastifiat, cu buzunar si rama, Akko buc 50 BMAF carnet 10 Bon de predare-transfer-restituire A5FV, carnet 100file, 60g/mp, 14-3-3A 1/2A4t2 carnet 10 Caiet A4 48file dictando/matenatica, Herlitz buc 100 Carton Color Copy A4 120 g/mp 250 coli/top top 4 Carton color A4 160g, 100coli/top, 10 culori, Herlitz top 1 Ceara sigilii rosie 500g, 10 buc/cut, Pelikan, suprafete dure cutie 3 Creioane color 12 culori cutie 2 Creion mecanic 0.5mm, 904 buc 50 Cutter mic plastic, 9mm buc 50 Folie laminare A4, 216x303mm, 80 microni, lucioasa, 100coli/top, Fellowes top 3 Radiera pentru creion, ovala buc 50 Hartie pt imprimanta matriciala A3 1 exemplar 60g/mp 1800 coli cutie 5 Hartie autoadeziva A4 alba Chromo 80g/mp 100coli/top top 3 Hartie calc special A4 Arjowiggins Curious Translucents Pearl 100g/mp (25coli/top) top 1 Notes autoadeziv 75x75mm, 100file, galben pal, InfoNotes buc 100 Hartie foto Rayfilm Everyday A4 180g/mp 100coli/top lucioasa top 3 Indigo Swan / Economic, 100 coli/top top 2 Mapa plastic A4, 400 microni, cotor 15mm, cu elastic buc 120 Mape cartonate pentru documente format A3 portret buc 5 Mape cartonate pentru documente format A4 landscape

Număr anunț
DA25473084
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.139,08 RON
Valoare atribuită
5.139,08 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.139,08 RON

din 5.139,08 RON estimat