Atribuită Cumpărare directă

Aplica Agata 2x5W led baie = 2 buc. Aplica Agata 3x5W led baie = 1 buc.

Număr anunț
DA25461635
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31521000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
807,30 RON
Valoare atribuită
807,30 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

807,30 RON

din 807,30 RON estimat