Atribuită Cumpărare directă

Informatii generale Fabricata din otel de inalta calitate cromat Manere prevazute cu crestaturi anti-alunecare Lungime de incarcare pe o parte : 18cm Capacitatea maxima de incarcare : 350kg Diametru bara 30mm Lungime bara 120cm Greutate produs (Kg) 7

Număr anunț
DA25488000
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
Cod CPV
37440000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162,77 RON
Valoare atribuită
162,77 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
19.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

162,77 RON

din 162,77 RON estimat