Atribuită
Cumpărare directă
Tip Aparat electric de spalat cu presiune model HW1300; Putere 1800 W; Presiune maxima 130 bar; Debit maxim 450 litri/ora; Lungime furtun 10 m; Temperatura maxima a apei la intrare 40 C° Rezervor chimice Nu Suport depozitare furtun Da Lungime cablu 5 m Latime 29.2 cm Inaltime 83 cm Adancime 35.8 cm Greutate 12.7 kg
- Număr anunț
- DA25489624
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- FILIPOS SRL (CUI 18377217)
- Cod CPV
- 42924730-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.092,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.092,44 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.