Atribuită Cumpărare directă

Sapare si degajare pamant din sapatura -Procurare materiale ( conducte PVC si camine vizitare) -Pozare conducte si camine vizitare -Asternere nisip sub si peste conducte -Refacerea terenului la cota intiala cu piatra sparta -Proiectare -Manopera

Număr anunț
DA25487614
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
AQUA INSTAL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 41484641)
Cod CPV
45232130-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.020 RON
Valoare atribuită
85.020 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.020 RON

din 85.020 RON estimat