Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asistenta si suport tehnic pentru modululele de CONTABILITATE BUGETARA,SALARII, DECLARATIE SI REGISTRU M500 din cadrul pachetului APLxPERT, SERVICII LUNARE SUPORT TEHNIC SALVARE DE DATE pentru serviciile de asistenta si support tehnic achizitionate de la SOBIS SOLUȚION SRL de catre Serviciului Public de Administrare a Monumentelor Istorice. Contractul se va încheia initial pentru o periadă de 8 luni începând cu luna mai 2020 și pană la data de 31.12.2020, cu posibilitatea de prelungire prin Act Adițional, pe o perioada de 4 luni conform art. 165 alin.(1) din HG 395/2016, astfel încât valoarea contractului se poate suplimenta pentru perioada 01.01.2021 - 30.04.2021 cu acelasi tarif lunar 555,00 lei/lună x 4 luni = 2.220,00 lei fără TVA.
- Număr anunț
- DA25463391
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A MONUMENTELOR ISTORICE (CUI 33027827)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.440 RON
- Valoare atribuită
- 4.440 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.