Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cantitate CILINDRU ORIGINAL SAMSUNG MLT-R116, 9k 1 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 130 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 300 HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 30 AGRAFE BIROU METALICE, OFFICE COVER, 33MM, 100PCS/CUT AS-03 5 HARTIE COPIATOR SKY COPY A3 80G/MP SKYCOPYA3 3 CREION PELIKAN HB 979393 14 ASCUTITOARE CUBICA, MILAN P05082 3 SET 6 TEXTMARKERE SCHNEIDER 115096 1 BANDA CORECTOARE MILAN 5mm X 8M BC185 5 REGISTRU DE CASA AUTOCOPIATIV , A4 , 100 FILE/CARNET P01705 10 REGISTRU DE CASA IN VALUTA, A4, 100 FILE/CARNET P01646 10 TONER SKY LEXMARK MX310 LMX-510 1 CD-R DIGITTEX 10/SHRINK 52 X/700MB/80 MIN P04382 20 DVD+R PRINTABIL VERBATIM 50-BULK VER43512 10 USB FLASH DRIVE 8GB KINGMAX 2.0 KM-MA06-8GB 1 PLIC PENTRU CD, DVD PLICCD 50 POST-IT HOPAX 42x12mm, 5x25 FILE, NEON, SAGEATA 12 ALONJE PENTRU INDOSARIERE KANGARO K-07060 100 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 80MM HERLITZ P05370 40 PIX CU MECANISM AIHAO AH-505 AH-505 10 SEPARATOR CARTON 10x24CM, 100B/SET, 180G/MP KANGARO 07070 2 BINDER CLIPS 25MM P11091 12 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 50MM HERLITZ P05371 10 AGRAFE BIROU METALICE, OFFICE COVER, 28MM,P09929 10 DISPENSET MAGNETIC PENTRU AGRAFE ERICH KRAUSE MIC128 2 REGISTRU A4 200 FILE COPERTA CARTONATA HERLITZ 9047879 2 SET 4 TEXTMARKERE SCHNEIDER P00940 1 PIX DACO LINU PX254 4 FLUID CORECTOR 20ML DACO CF001 6 SCOTCH TRANSPARENT 48MMX54M NOVAROLL N39625 2 TONER XEROX 106R01277, 2/PAC PENTRU WORKCENTRE 5016/5020 2 AMPRENTA STAMPILA PRINTER 30/40 1 TU

Număr anunț
DA25480481
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI 1284717)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.290,10 RON
Valoare atribuită
3.290,10 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.290,10 RON

din 3.290,10 RON estimat