Atribuită Cumpărare directă

DIMENSIUNI Lățime=90cm Lungime=180cm Înălțime minim = 15cm FERMOAR PE 3 LATURI ** HUSA VINILIN (PENTRU UNITATI SPITALICENSTI) IMPERMEABILA SI DETASABILA)

Număr anunț
DA25456002
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
39512300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.020 RON
Valoare atribuită
44.020 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.020 RON

din 44.020 RON estimat