Atribuită Cumpărare directă

Servicii de evaluare imobile terenuri si constructii ce apartin domeniului public sau privat al Municipiului Codlea sau al Statului Roman, aflate pe teritoriul Municipiului Codlea si pentru care conform hotărârilor Consiliului Local Codlea se impune intocmirea unor rapoarte de evaluare, conform ofertei nr. 9.404/09.04.2020. Prestatorul are obligaţia de a presta serviciile prevăzute în conformitate cu prevederile legale în vigoare, conform Standardelor ANEVAR si Codului Deontologic al Profesiei de Evaluator. Termen de realizare 2-5 zile lucratoare de la data primirii documentelor aferente si efectuarea inspectiei in teren.

Număr anunț
DA25485566
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
VERDEŞ MIHAELA VIORICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 26031540)
Cod CPV
79419000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.403 RON
Valoare atribuită
8.403 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.403 RON

din 8.403 RON estimat