Atribuită Cumpărare directă

Acces la internet prin fibra optica cu viteza de acces simetrica, download/upload de maxim 50Mbps extern / 50Mbps local / 50Mbps national, 1 IP public / routabil, trafic nelimitat. Contractul se incheie pana la 31.12.2020, cu posibilitate de prelungire conform actelor normative in vigoare.

Număr anunț
DA25492937
Autoritate contractantă
Politia locala Chitila (CUI 26479340)
Furnizor / câștigător
ROMFIBER LINK SOLUTIONS SRL (CUI 32474894)
Cod CPV
64227000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620 RON
Valoare atribuită
1.620 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.620 RON

din 1.620 RON estimat