Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid antibacterian,ambalat la 5L,vascos cu putere mare de curatire si dezinfectare ,diverse arome,Ambalat la bidon de 10L

Număr anunț
DA25457322
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.602 RON
Valoare atribuită
14.602 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.602 RON

din 14.602 RON estimat