Atribuită Cumpărare directă

Furnizare carcuranti auto pe baza de carduri (benzina si motorina), conform Ofertei nr. 4457/02.04.2020.

Număr anunț
DA25467347
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.274,80 RON
Valoare atribuită
30.274,80 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.274,80 RON

din 30.274,80 RON estimat