Atribuită Cumpărare directă

Boneta tip clip, alba, material netesut, 100buc/pac

Număr anunț
DA25452028
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,60 RON
Valoare atribuită
453,60 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,60 RON

din 453,60 RON estimat