Atribuită
Cumpărare directă
dosare plastic noky=300*0.42=126.00 banda corectoare =10*3.2=32.00 creion mecanic rotring=10-10.00=100.00 mine rotring=8*2.94=23.52.00 file plastic =500*0.08=40.00 agrafe 50mm=10*1.90=19.00 bolduri=10*0.55=5.50 marker tabla milan=5*2.94=14.70 burete tabla=2*4.20=8.40 spray tabla=1*16.81=16.81 decapsator=6*1.68=10.08 capsator novus=1*21.01=21.01 suma totala fara tva 417.02
- Număr anunț
- DA25469550
- Autoritate contractantă
- ORAS BABENI (CUI 2541177)
- Furnizor / câștigător
- DUPLEX SRL (CUI 10953640)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 417,02 RON
- Valoare atribuită
- 417,02 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.