Atribuită
Cumpărare directă
Designul scaunului este rafinat, si asigura un confort ridicat. Tapițeria are rezistența sporită la abraziune, fiind usor de curatat. Profil din aluminiu Înălțimea totală-93 cm Înălțimea scaunului-45 cm Lățimea scaunului-40 cm Adancimea scaunului-40 cm Lățimea profilului-25 mm Grosimea profilului-2.0 mm Greutatea scaunului-5.5 kg Scaunele pot fi stivuite până la 17 bucăți. Datorită acestui fapt, puteți depozita un număr mare de scaune pe o suprafață mică. Picioarele sunt prevazute cu dopuri din PVC pentru protectia pardoselii. ...
- Număr anunț
- DA25470532
- Autoritate contractantă
- Comuna Urzica (Consiliul Local Urzica) (CUI 5102370)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.000 RON
- Valoare atribuită
- 28.000 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.