Atribuită Cumpărare directă

VA RUGAM SA ASTEPTATI COMANDA FERMA A BIROULUI APROVIZIONARE; livrarea se va face la magazia autoritatii, soseaua Vadu Pasii in incinta Statiei de Epurare, Buzau, pers de contact Simion Sandel 0726346118; -Disjunctor 32A/24V CC -2 buc ; -Sursa DRP-240-24(alimentare 220V iesire 24V CC 10A) -2 buc ; -Cablu electric MCCG 7x1.5 -20 ml;

Număr anunț
DA25480052
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
50532400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.828,80 RON
Valoare atribuită
1.828,80 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.828,80 RON

din 1.828,80 RON estimat