Atribuită Cumpărare directă

Baterii alcaline High Energy LR6(AA), 1,5V, 2600mAh, 4buc/blister, Varta,Baterii alcaline High Energ

Număr anunț
DA25443643
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
31411000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,05 RON
Valoare atribuită
453,05 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,05 RON

din 453,05 RON estimat