Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitia a 25 de saci de ciment a 40kg/sac. Produsele trebuie sa fie sigilate.

Număr anunț
DA25451981
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44111200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
493,75 RON
Valoare atribuită
493,75 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

493,75 RON

din 493,75 RON estimat