Atribuită Cumpărare directă

VAR PASTA 5KG 1BUC X 4.2017 BIT PZ1 25MM 2BUC FE.02101010 1SET X 2.8571 PROFIL TRECERE PSG 318.89 4BUC X 20.0840 CORP ILUMINAT CU LED 36W 6400K OLIMPIA 550000 2BUC X 47.0588

Număr anunț
DA25480631
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,52 RON
Valoare atribuită
181,52 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,52 RON

din 181,52 RON estimat