Atribuită Cumpărare directă

conform descriere ofertant, pentru Situatia de lucrari nr2 lalucrarile de ,,Asfaltare strazi in com Alunis, jud Mures

Număr anunț
DA25486485
Autoritate contractantă
COMUNA ALUNIS (PRIMARIA ALUNIS) (CUI 4662981)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79420000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
20.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat