Atribuită Cumpărare directă

HIPOCLORIT DE SODIU=0,08 TO X 5465 RON/TO = 437,2 RON TRANSPORTUL SI AMBALAJUL INCLUSE

Număr anunț
DA25459205
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Izvoru (CUI 4352638)
Furnizor / câștigător
VALEA OLTULUI SRL (CUI 5682570)
Cod CPV
24312220-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437,20 RON
Valoare atribuită
437,20 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

437,20 RON

din 437,20 RON estimat