Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii de mentenanta ecograf Aplio XG pentru 9luni, fara piese incluse. Include: - mentenanta preventiva: 2 vizite/an - mentenanta corectiva (manopera in cazul defectarii unor piese, fara a include contravaloarea acestor piese) Nu sunt incluse: piesele de schimb, sondele ecografului Nu sunt incluse reparatiile defectelor produse din urmatoarele cauze: - exploatarea necorespunzatoare a aparaturii; - utilizarea aparaturii în alte scopuri decat cele prevazute în instructiunile de utilizare; - interventii neautorizate ale unor persoane straine la structura componentelor hardware si software ale echipamentelor; - fluctuatii sau defectiuni ale alimentarii cu energie electric
- Număr anunț
- DA25487758
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- CORTECH MED SRL (CUI 22088756)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.712,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.712,50 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.