Atribuită Cumpărare directă

Achizitie acumulator auto 80ah (baterie de acumulatori auto 12V 80h 730A Caranda Maxima Dimensiuni: 278 x 175 x 190, Borna + dreapta. Durata de viata proiectata: 4-5 ani. Garantie: 3 ani).

Număr anunț
DA25480274
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291,60 RON
Valoare atribuită
291,60 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291,60 RON

din 291,60 RON estimat