Atribuită
Cumpărare directă
Se doreste achizitia unui pachet de servicii postale compus din: 1)-Primirea, prelucrarea şi livrarea trimiterilor de corespondenţă neprioritară/prioritară internă şi internaţională din serviciul „Standard” şi a trimiterilor de corespondenţă neprioritară/prioritară internă şi internaţională cu serviciul „Recomandat” francate cu timbre postale; 2)-Primirea, prelucrarea şi livrarea trimiterilor de corespondenţă neprioritară/prioritară internă şi internaţională cu „Confirmare de primire”, francate cu etichetă autocolantă; 3)-Primirea, prelucrarea şi livrarea „Coletelor poştale interne” cu greutate până la 10 kg inclusiv, a „Coletelor poştale interne” cu greutate peste 10 kg și a „Coletelor poştale interne” Cu ramburs/ Confirmare de primire; 4)-Primirea, prelucrarea şi livrarea „Coletelor poştale internaţionale” cu greutatea până la 10 kg inclusiv, a „Coletelor poştale internaţionale” cu greutatea peste 10 kg și a „Coletelor poştale internaţionale” cu Confirmare de primire.
- Număr anunț
- DA25475448
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0251 Bucuresti (CUI 4192782)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.