Atribuită Cumpărare directă

Termometru Berrcom cu infrarosu, masurare fara contact pentru uz uman Termometru infrared • Măsurarea temperaturii corpului uman de la o distanță de 3-5 cm de frunte • Memorarea ultimelor 32 de măsurări (grade Celsius sau Fahrenheit) • Oprire automată (după 30 secunde) pentru conservarea energiei • Ecran LCD luminat cu 3 culori • Precizie de +/- 0.2 grade Celsius in g Fisa tehnica atasata. Certicat de conformitate atasat. Livrare incepand din data de 20.04.2020 Informatii suplimentare la telefon 0721876326 Livrare incepand din data de 20.04.2020 ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA.

Număr anunț
DA25469493
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
SINCRONET SOLUTION SRL (CUI 28241416)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
542 RON
Valoare atribuită
542 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

542 RON

din 542 RON estimat