Atribuită Cumpărare directă

PRET PROMO VALABIL PANA LA 30.06.2020 Xerox Phaser 3052 Imprimanta laser monocrom A4 viteza 26 ppm A4, 256MB, prima pagina in 8,5 secunde, procesor 600Mhz, tava alimentare de 250 de coli, retea 10/100Base-T Ethernet, interfata USB, conectivitate Wi-Fi integrata, volum maxim pana la 30.000 pag/luna, dimensiuni : 368 x 335 x 213 mm, 7.4kg, consumabile: cartus toner capacitate standard 3.000 pag 106R02778 cartus toner in pachet de 2 buc 2x3000 pag 106R02782 cilindru 10.000 pag 101R00474 se livreaza cu toner de 1.500 pag 12 luni garantie LIVRARE GRATUITA PENTRU COMENZI DE MINIM 3 BUC !

Număr anunț
DA25490680
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374 RON
Valoare atribuită
374 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374 RON

din 374 RON estimat