Atribuită
Cumpărare directă
Orasul Negresti Oas doreste sa achizitioneze servicii dezinsecție împotriva ţânţarilor, muştelor, molii sau furnici, gărgăriţe la Centrul Social pentru Varstnici pentru lunile: Mai,Iunie, Iulie, August,Septembrie , Octombrie. Tratarea se va face cu substanţe speciale care sunt avizate de Ministerul Sănătăţii pentru profilaxia sanitar conform Nomenclatorului de Produse Pesticide editat de Institutul de Igienă şi Sănătate Publică Bucureşti. Remaneţa insecticidelor folosite la operaţiunile de Dezinsecţie împotriva căpuşelor şi ţânţarilor este de cel puţin 30 de zile. Garanţia pentru suprafeţele tratate este de cel puţin 30 de zile pentru toate operaţiunile.
- Număr anunț
- DA25492339
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- DRON VET SRL (CUI 28495627)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016 RON
- Valoare atribuită
- 2.016 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.