Atribuită Cumpărare directă

CARTUS BLACK ORIGINAL CANON,Pixma MP280

Număr anunț
DA25493638
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,92 RON
Valoare atribuită
100,92 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,92 RON

din 100,92 RON estimat