Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare a documentatiei tehnico-economice pentru lucrarile ramase de realizat conform Avizului de Securitate la Incendiu pentru sediul Primariei municipiului Pascani, in conformitate cu prevederile caietului de sarcini nr. 3853 din 02.03.2020.

Număr anunț
DA25458835
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
T.M.G.- CONPREST SRL (CUI 6826223)
Cod CPV
71317100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.143 RON
Valoare atribuită
48.143 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.143 RON

din 48.143 RON estimat