Atribuită Cumpărare directă

Piese auto conform ofertei declarata castigatoare, la anuntul de publicitate nr. ADV1140635/09.04.2020.

Număr anunț
DA25491672
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI 4221110)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.473,39 RON
Valoare atribuită
4.473,39 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.473,39 RON

din 4.473,39 RON estimat