Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant aeromicroflora Sanosil S010 Ag - adecvat pentru: Dezinfectia suprafetelor, dezinfectie aerosol, dezinfectia încaperilor, dezinfectie prin pulverizare Tipul produsului: Gata de utilizare Eficienta inalta: Bacterii, virusuri, fungi si spori Ambalare: flacon de 1 litru sau canistra 10L Compozitie: Sanosil S010Ag- solutie dezinfectanta pe baza de peroxid de hidrogen si cationi de argint. Actiune terminala asupra aeromicroflorei ( bactericida, fungicida, virulicida si sporicida COMANDA PE SEAP ESTE FERMA TERMEN DE LIVRARE 7 ZILE PRODUSUL SA FIE INSOTIT DE DOCUMENTE DE CALITATE SI CONFORMITATE VALABILITATE MINIM 1 AN
- Număr anunț
- DA25490039
- Autoritate contractantă
- UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 24959000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.