Atribuită
Cumpărare directă
1 Pachet continand 10 linii telefonice analogice pe 3 locatii, 1 Pachet continand 1 flux digital E1 ISDN PRA care permite 30 apeluri simultane bidirectionale si cu 130 numere apelabile direct Pret perioada 01.05.2020-31.12.2020: 2596.64 lei (fara TVA) Pret perioada 01.01.2021-30.04.2021: 1298.32 lei (fara TVA). Abonamentele includ: 3000 minute in retelele fixe si mobile nationale, nelimitat minute in reteaua fixa si mobila RCS&RDS. Pret lunar fara TVA: 67 euro lunar fara TVA. Contractul se incheie pe o perioada de 8 luni -01.05.2020-31.12.2020 cu posibilitate de prelungire pe maxim 4 luni in anul 2021 in conditiile mentinerii pretului convenit initial.
- Număr anunț
- DA25488276
- Autoritate contractantă
- Casa Judeteana de Pensii Timis (CUI 13612095)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.596,64 RON
- Valoare atribuită
- 2.596,64 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.