Atribuită Cumpărare directă

Se va incheia contract de furnizare pana la 31.12.2020

Număr anunț
DA25486158
Autoritate contractantă
Comuna Gruiu (CUI 5026273)
Furnizor / câștigător
PABLITO SERVICE (CUI 41877780)
Cod CPV
34928530-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109.500 RON
Valoare atribuită
109.500 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109.500 RON

din 109.500 RON estimat