Atribuită Cumpărare directă

Spray curatare tapiterie auto

Număr anunț
DA25427980
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02214 (CUI 14355500)
Furnizor / câștigător
TEGEE INTERNATIONAL SRL (CUI 17709970)
Cod CPV
39831500-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,50 RON
Valoare atribuită
244,50 RON
Data publicării
04.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,50 RON

din 244,50 RON estimat