Atribuită Cumpărare directă

Precision Plus Protein™ Unstained Protein Standards, Strep-tagged recombinant, 1 ml; Amestec de 10 proteine ​​recombinate nerestinționate marcate ce conține benzi cuprinse între 10-250 kD, inclusiv trei benzi de referință la 25, 50 și 75 kD. Utilizare pentru dimensionarea greutății moleculare pe geluri și bloturi SDS-PAGE. Cantitate - 1.000 µl (100 aplicații) Termen de valabilitate de 12 luni la -20 ° C ; Prestained SDS-PAGE Standards, broad range, 500 µl Monitorizeaza separarea proteinelor și greutățile moleculare pe gamă largă la gelurile SDS-PAGE cu acest amestec de opt proteine marcate (7,1-209 kD). Include trei benzi de referință: 25, 50 și 75 kD; Amestec de 8 proteine ​​naturale de la ~ 7,1 până la 209 kD Greutăți moleculare specifice lotului incluse cu fiecare flacon Continut flacon: ~ 0,63 mg proteină în 500 ul de 33% (v / v) glicerol, 3% SDS, 10 mM Tris, pH 7,0, 10 mM DTT, 2 mM EDTA, 0,01% NaN3 Volumul de încărcare recomandat: mini geluri, 10 ul; mini blots, 5 pl; geluri mari, 20 ul; pete mari, 10 ul; Termen de valabilitate de 12 luni la -20 ° C

Număr anunț
DA25434637
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat