Atribuită Cumpărare directă

Gel Dezinfectant Hygenium destinat pentru dezinfectia igienica a mainilor Produsul este norificat de Comisia Nationala pentru Produse Biocide din cadru M.S. si a primit avizul nr. 2854BIO/01/12.24 din 28.01.2016 Produsul este ambalat in recipient de tip PET cu dozator , avand capacitatea de 1 litru

Număr anunț
DA25443042
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
Furnizor / câștigător
GFC PROSERVICES SRL (CUI 33049876)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.911 RON
Valoare atribuită
1.911 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.911 RON

din 1.911 RON estimat