Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza necesarului de materiale sanitare pt luna aprilie 2020.Adresa de livrare: Magazia de mat sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24 Se doresc 300 buc sonde aspiratie nr8,375 buc sonde aspiratie nr10, 575buc sonde aspiratie nr12,575 buc sonde aspiratie 14,300 buc sonde aspiratie nr16,75 buc sonde aspiratie nr 18,sonde duodenale nr 14, 16 si 18 cate 75 buc, sonde Foley 2 cai CH 12, 150 buc, Ch 14 150 buc,CH16 150 buc, ch18 200 buc, sonde endotraheale cu balon nr 7, 6, 7.5, 8, 8.5,9, 9.5, cate 100 buc

Număr anunț
DA25421300
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.394,75 RON
Valoare atribuită
3.394,75 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.394,75 RON

din 3.394,75 RON estimat