Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT PE BAZA DE PEROXID DE HIDROGEN concentratie 49.6% Destinat dezinfectiei suprafetelor si a instrumentarului utilizat in unitatile sanitare. Prezinta spectru larg de actiune - BACTERICIDA, FUNGICIDA, VIRUCIDA, MICROBACTERICIDA, SPORICIDA. Prezinta aviz sanitar emis de MINSTERUL SANATATII, COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE. CONCENTRATIE 49.6% Modul de ambalare şi cantităţile exprimate în unităţi metrice - ambalaj de 1 Kg, 5 kg, 10 Kg, 15Kg, 25kg, 200Kg, 1200Kg Forma de conditionare - lichida

Număr anunț
DA25434493
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON

din 1.250 RON estimat