Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: DETARTRANT NUFARUL 1L 50x6.61 lei; RACLETA GEAM 8x8.58 lei; SANO S255 10L 20x6.73 lei; GALEATA CU STORCATOR SI MOP 1x10.35 lei; MOP BBC 200GR 50x3.23 lei; MATURA NUIELE 400x7.8 lei; PERIE WC CU SUPORT PLASTIC 2x4.2 lei; SITA PISOAR 7x7.25 lei; COS HARTIE MARE 50x3.7 lei; FARAS CU MARGINE CAUCIUC 2019 2x2.2 lei; SACI MENAJ 240L 100x7.8 lei; CIF 500ML CREAM ALB 50x5.75 lei.
- Număr anunț
- DA25436428
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.141,64 RON
- Valoare atribuită
- 5.141,64 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.